Запрошуємо на персональну виставку майстра народного мистецтва України Віти Рябової «Тендітний світ краси»

Від 18 липня 2019 р.  у Музеї історії м. Кам’янське працює  персональна виставка майстра народного мистецтва України Віти Рябової «Тендітний світ краси». Творчість  Віти  Рябової, однієї з надзвичайно талановитих художниць петриківського розпису, відома мешканцям міста з попередніх персональних та колективних мистецьких виставок, що експонувалися у Музеї історії Кам’янського, в  яких  активно брала  участь майстриня.

Віта Рябова захоплюється петриківським розписом з дитинства. Згодом вона  закінчила Петриківське художнє училище. Весь час займається саморозвитком, шукає нові творчі підходи і водночас бережно зберігає традиції народного мистецтва. Саме тому її роботам притаманні самобутність і спадкоємність кращих традицій легендарних майстрів старшого покоління. Кожний її розпис – соковитий та витончений, вишуканий та тендітний, проникнутий різнобарв’ям природи рідного краю, любові до нього, до її історії. Серед улюблених сюжетів квіти, побутові сценки з життя селян, козак Мамай.

Віта Рябова –  постійний учасник Всеукраїнського історико-культурологічного фестивалю «Мамай-фест», учасниця міських і обласних виставок, ярмарок декоративно-ужиткового мистецтва.

У 2014 р. Віта Рябова отримала міську премію за досягнення у розвитку культури, мистецтва у номінації «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво».

Сьогодні майстриня сповнена творчих задумів і продовжує плідно працювати. Виставка «Тендітний світ краси»  Віти Рябової працюватиме до 25 серпня 2019 р. Вартість квитків – 20 грн. (для дорослих), 10 грн. (для дітей).