Музеєм історії міста проведено захід, присвячений Дню українського міста Маріуполь

29 вересня 24 р. українське місто  Маріуполь, тимчасово окуповане рашистськими військами, святкувало б День міста. Маріупольці  з цією датою пов’язують не тільки травматичний досвід, але й  пам’ять про рідне місто. Багато з них знайшли прихисток у Кам’янському,  в архітектурних  обрисах якого намагаються відшукати  спільні риси з рідним містом. Історичним паралелям Кам’янського та Маріуполя було присвячено екскурсію, що відбулася цього дня для ВПО. Її провела завідувіачка експозиційного відділу Ірина Шапочкіна. Традиційно екскурсія  розпочалася з експозицій музею й продовжилася  на вулицях міста разом з представницею фонду “Я Маріуполь” Марією Кирпичниковою. Згадуючи про Маріуполь, яким він був до повномасштабного вторгнення, всі ми мріємо про вигнання рашистів  та відновлення міста під жовто-синім прапором та мирним небом.