Виставка «Чужа війна. 1979-1989»

З 13 лютого 2021 р. в Музеї історії міста можна ознайомитися з історико-документальною виставкою «Чужа війна. 1979-1989», яка  висвітлює події Афганської війни через участь в ній жителів міста. Експозицію створено  на основі матеріалів, які свого часу були передані до музею учасниками  Афганської війни та їх рідними. Серед них –  фотографії,  документи та особисті речі загиблих в Афганістані  Сергія Сухого, Юрія Скляра, Анатолія Воробйова  та Олександра Стовби, який був удостоєний звання Героя Радянського Союзу.  Виставка доповнена  фотокомпозиціями,  переданими міською організацією «Спілка ветеранів Афганістану».

Виставка, яка працюватиме по 8 березня 2021 р., показує чужу країну, чужу війну за чужі інтереси, в пеклі якої, серед інших, опинилися і наші земляки. Виставка є шаною тим, хто достойно пройшов через усі випробування,  і пам’яттю  про загиблих.