В Музеї відкрита виставка “Україна – війна в Європі”.

В Музеї відкрита виставка “Україна – війна в Європі”.

 

Виставка «Україна – війна в Європі»

1 березня 2023 року на просвітницькому семінарі «Боротьба за державність. Від Української революції до сучасної російсько-української війни» відбулося відкриття банерної виставки Українського інституту національної пам’яті «Україна – війна в Європі». Виставка присвячена подіям повномасштабного вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року. В ній підіймаються питання ґенези сучасного російського шовінізму відомого нині під лаконічною назвою «рашизм», питання воєн, які вела та продовжує вести РФ на пострадянському просторі та у світі, як вияв «рашистської» ідеології, розкривається деконструкція міфів про «один народ», «непереможності російської зброї», розповідається про злочини проти людяності, які чинять російські війська на окупованих територіях України, підкреслюється важливість підтримки нашої держави – держави, чиї громадяни нині борються за свободу та загальнолюдські цінності не лише Європи, але і усього цивілізованого Світу.

Уперше виставка демонструвалася у Києві на Контрактовій площі 8 травня 2022 року. Після чого була презентована іноземними мовами у багатьох європейських містах.

Ознайомитися з банерною виставкою ви можете упродовж наступних кількох тижнів у Музеї історії міста Кам’янське, або ж онлайн за посиланням УІНП: https://uinp.gov.ua/vys…/vystavka-ukrayina-viyna-v-yevropi

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *