На великодні дні, 19 квітня 2023р., в музеї історії міста відбулися традиційні “Музейні посиденьки”

На великодні дні, 19 квітня 2023 р., в музеї історії міста відбулися традиційні “Музейні посиденьки”. Цього разу тема зустрічі в своєрідному клубі для людей похилого віку була повязана з весною та очікуваннями Перемоги України над російським агресором, вона звучала, як заклинання “Все буде весна. Все буде Україна”. На музейній сцені звучали пісні у виконанні учасників посиденьок, лунали вірші. Також була представлена вишивка мешканців Карнаухівки – родини Котлярів, яка викликала велике захоплення у всіх присутніх. Дякуємо ГО “Бджола” за систематичну підтримку музейної ініціативи, яка триває вже майже два десятки років.