Музей історії міста запрошує кам’янчан на різдвяне свято

Наближається Різдво – одне з найбільших і найяскравіших свят українського народу. Свято, наповнене глибоким та радісним змістом, пов’язане із самобутніми народними обрядами і традиціями. Традиційно 7 січня музей історії Кам’янського запрошує мешканців та гостей міста на Різдвяний вечір.

З 14-ї години розпочне свою роботу майстерня Діда Мороза. У майстерні навчатимуть плетінню Дідуха – покровителя роду, своєрідної української ялинки, а також разом з майстринею народної творчості Наталкою Рибак можна буде зробити перші кроки у мистецтві петриківського розпису.

Головна ж подія розпочнеться  16-й годині – музейне дійство «Ой, радуйся, Земле!», а о 17-й годині відкриється виставка «Різдво Христове -2022».

Музей запрошує всіх охочих разом провести Різдво та доторкнутися до традицій українського народу.

7 січня