Відкрита ніч в Музеї історії міста Кам’янське

В  ніч з 29 на 30 червня в Музеї історії міста Кам’янське відбудеться міжнародний кінофестиваль «Відкрита ніч. Дубль 22», який проводиться під егідою Держкіно України. В програмі кінофесту – короткометражні ігрові, документальні, анімаційні фільми, як аматорів, так і відомих митців.

«Відкрита ніч» один із найвідоміших кінофестивалів сучасної України, заснований режисером Михайлом Іллєнко в 1997 році, як платформа для демонстрації досягнень сучасного українського кіно. Його головна мета відкривати нові імена і визначати напрямки розвитку національного кінематографу.

«Відкрита ніч» об’єднала більш ніж 100 міст, в Україні та закордоном, де одночасно відбудуться покази та трансляції кінострічок.

Кам’янське долучається до фестивалю вже в сьомий раз, традиційно показ фільмів відбудеться в кінозалі музею, з 21.00 години 29 червня до 4.00 год. 30 червня.  Вартість квитків доступна кожному: для дорослих – 20 грн., для студентів та пенсіонерів – 10 грн.