Напередодні різдвяних свят в музеї відкрилася виставка ілюстрацій відомого українського художника-графіка Олега Кіналя до казки Івана Франка “Фарбований Лис”. Урочисту святкову атмосферу створив духовий оркестр гімназії № 6, а також депутати Кам’янської міської та районної рад Ольга Кузьменко, Анжела Попова, Аліна Горбунова, які привітали дітей пільгових категорій зі святами солодкими дарунками. Під час екскурсії-квесту діти довідались багато цікавого про художника Олега Кіналя, який ілюстрував казку, зробили власні висновки про алегоричний зміст казки , яка є проєкцією на сучасне суспільство, актуальною й на сьогоднішній день. Завдяки роботам Олега Кіналя – ілюстраціям до відомої казки Івана Франка, гімназисти доторкнулися до вічних істин буття.
![](https://museumkamyanske.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/photo_2021-12-21_15-09-35.jpg)
Відкриття виставки ілюстрацій Олега Кіналя
23 Гру
2021