Віртуальний тур

Проєкт “Віртуальний тур “Кам’янське: Минуле та сучасне”” доступний за наступним посиланням.

Музей історії міста Кам’янське за фінансової підтримки міжнародної неурядової організації «House of Europe», що фінансується Європейським Союзом,   завершив реалізацію проєкту «Віртуальний тур. Кам’янське. Минуле та сучасне» в форматі 3D. Тепер практично кожен відвідувач зможе побувати в  музеї з будь-якої точки світу й ознайомитись з експозицією дистанційно. Грант Европейского Союзу дозволив придбати необхідне для реалізації проєкту  обладнання  – фото і оргтехніку, які будуть використовуватися в подальшій роботі.   Актульність цього проєкту, який вже представлений на сайті музею за посиланням https://museumkamyanske.com.ua/panorama,  за умов короновірусної пандемії безперечна. Віртуальный тур в подальшому буде вдосконалюватись і розвиватися з включенням  новых елементів і векторів маршрутів.