День Соборності України

22 січня Україна відзначає День Соборності, приурочений до події підписання Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки у 1919 році.
З цього приводу 21 січня в Музеї історії міста пройшов історичний екскурс «Україна – країна соборна», на який завітали учні 7 та 8 класів ліцею № 13.
У ході екскурсу, діти дізнались більше про День Соборності, як знакову віху в історії нашої держави, про зародження ідеї об’єднання, прослідкували нелегкий шлях формування української державності.
Учні переглянули фрагмент документального фільму «Акт Злуки: відтворення історичної правди», ознайомилися з фондовими матеріалами та світлинами. Насамкінець учні долучилися до всеукраїнського флешмобу піднявши догори синьо-жовті стрічки, утворивши символічний ланцюг єдності та заспівали на сходах музею українську народну пісню «Гей, соколи!»