Зима-чарівниця 2021

20 грудня 2021 року у музеї історії міста Кам’янське відкрилась виставка дитячої творчості «Зима-чарівниця», на якій представлені твори юних кам’янчан на зимову тематику: народні свята та обряди, зимові пейзажі, ігри, герої новорічних казок та мультфільмів тощо. Традиційно, виставка надзвичайно яскрава і дарує відчуття справжньої зимової казки.
Серед учасників – учні шкіл міста та вихованці позашкільних закладів. На виставці цього року представлено понад 600 робіт, виконаних у різноманітних техніках – це яскраво свідчить про те, що дитяча фантазія дійсно не має меж. Запрошуємо відвідувачів завітати до музею і зануритись в атмосферу творчості та зимового свята під час квесту “Мандрівка візерунками зими”.
Виставка працюватиме упродовж січня 2022 року.

3 thoughts on “Зима-чарівниця 2021”

1. Подскажите, а моЖно ли приходить и смотреть работы конкурса Зима- чарівниця?