Комплексний захід на базі Будинку культури с.Карнаухівка

16 червня 2022 р. на базі Будинку культури Карнаухівки за участі Музею історії міста відбувся комплексний захід для переселенців, змушених покинути рідні краї через війну. У селищі осіло близько двохсот тимчасово переміщених осіб, змушених адаптуватися до нових реалій життя. Захід відкрила староста Тетяна Фріске, яка привітала у Карнаухівці нових мешканців й поділилася власною трагічною життєвою історією, пов’язаною з війною. Пізнавальною виявилася екскурсія, проведена завідувачкою бібліотеки Наталією Іванюженко «Знаковими місцями Карнаухівки». Завідувачка виставкового відділу Музею історії міста Марина Черкащенко познайомила аудиторію з особливостями петриківського розпису – візитівкою Дніпропетровщини. Антистресовою терапією стала концертна програма у виконанні аматорів, мешканців Карнаухівки.