Музейна КіноПлатформа

7 серпня 2021 р. відбудеться показ документального фільму «Міф».

Фільм 2018 р., зняли режисери Леонід Кантер та Іван Ясній, розповідає про долю Василя Співака, який добровольцем у 2015 р. пішов на фронт і загинув на Сході України 29 червня 2016 р. Там він взяв собі позивний «МІФ» за персонажем опери  «Фауст» Шарля Гуно, у якій грав на паризькій сцені.          40-річний українець, оперний співак з унікальним голосом і світовим ім’ям, Василь Співак обрав за головне у своєму житті – служіння Україні.

Сюжетна лінія фільму побудована у вигляді розповіді про етапи життя Василя, про які згадують його рідні, викладачі, друзі, побратими. У фільмі поєднані хроніка та анімація, документальне кіно та кіноконцерт.

Початок сеансу об 11.00 год. Квитки вартістю 10.00 грн. для учнів та 20.00 грн. для дорослих в касі музею.