Музей історії м. Кам’янське готує збірку спогадів про письменника В.Сіренка

Є імена поетів, чия творчість, пройшовши випробування часом, залишається актуальною і потрібною читачам. Таким є творчий доробок кам’янського поета і дисидента Володимира Сіренка. І хоч його вже понад 7 років немає поруч з нами, але його гостре слово, приклад його невтомної боротьби за українську мову та демократичне суспільство надихають нас й нині, особливо під час війни, коли доводиться відстоювати свою ідентичність і незалежність. Володимир Сіренко воював усе своє творче життя, повстаючи проти московського ворога, проти комуністичної антиукраїнської політики, проти авторитаризму та утисків загальнолюдських прав і свобод. Тому в Музеї історії міста і виникла ідея увічнити пам’ять про видатного земляка, видавши про нього збірку нарисів. Звертаємося з проханням і пропозицією до всіх, хто свого часу тісно спілкувався і добре знав Володимира Сіренка надати свої спогади про нього. Наративи можна подавати як у письмовому вигляді, так і в усній формі, аудіо записом. Хотілося б, щоб нащадкам залишилася книга, яка б повною мірою розкривала непересічну постать нашого земляка і була дороговказом новим поколінням українців так вірити в Україну, як в неї вірив Володимир Сіренко.

«…Пройде все і в українськім домі буде Україна, буде лад…»