Презентація виставки “Дивосвіт Марії Примаченко”

В Музеї історії міста, 25 квітня відбулася презентація виставки «Дивосвіт Марії Примаченко», присвячена 110-ій річниці від дня народження видатної української художниці. На виставці представлена частина колекції із фондів Національного музею Тараса Шевченка з 30 робіт Марії Примаченко, 1980-1990 років. Музейне дійство розпочалося з виступу етнографічного гурту «Калина», а музейні працівники організували стилізовані іменини Марії, під час яких розповіли про її складне життя, техніку виконання робіт та розкрили образи фантастичних персонажів художниці. Начальник відділу культури Наталія  Ілларіошина зазначала, що виставка проходить у рамках Культурної програми міського голови, яка розроблена Музеєм історії міста спільно з відділом культури Департаменту з гуманітарних питань. А український художник та архітектор, член Національної спілки художників України Олександр Тимофійович Чегорка висловив враження про виставку та закликав усіх присутніх надихатися «дивосвітом» художниці.