Програма всеукраїнського історико-культурологічного фестивалю МАМАЙ-фест 2021

20 серпня – п’ятниця

8.00 -10.00 – заїзд, реєстрація та поселення учасників фестивалю.

З 9.30  на примузейній території звучить музика, працюють виставки:

– виставка декоративно-ужиткового мистецтва;
– банерна виставка «Мамай-фест у просторі та часі»;
– виставка миколаївського розпису.

10.00 – початок роботи фестивалю.

10.00-11.30 – науково-практична конференція «Українське козацтво
в етнокультурному просторі Наддніпрянщини», у програмі:

– привітання учасників конференції, перегляд фільму «Заповіти Мамая»;

– виступи спікерів: Анатолій Поповський, Ігор Кочергін, Кирило Галушко, Юрій Митрофаненко.

11.30 –11.45 –  брейк-кава. Знайомство з фестивальними локаціями.

11:45 –12:30 – Юрій Митрофаненко. Презентація нових досліджень.

12:30-13:45 – секційні засідання  науково-практичної конференції «Українське козацтво в етнокультурному   просторі Наддніпрянщини» (за окремою програмою).

14.00 –15.00 презентація книги «Кто и зачем придумал Украину». «Лікбез» разом з Кирилом Галушком. локація – молодіжний хаб, аудиторія молодігромадські активісти, студенти.

14.00 –15.30презентація  «Книги Сили» Валентина Терлецького. Відкриття виставки «Книга Сили» за участю художника Олега Кіналя.

16.00 –17.00 – ігрова програма для дітей, квест «Мамай співає Україну», квест «Таємниці українського літа».Презентація дитячих книжок Віри Свистун.
16.00-16.30 – реєстрація учасників конкурсу дитячої творчості для проведення урочистого нагородження.

АРТ-простір «Територія Творчості»

Від 14.00 у сквері розміщуються виставки, тематичні локації, оформлюються фото зони. Встановлена сцена та звукова апаратура.

15.00 – розпочинає роботу АРТ-простір «Територія Творчості»:

– територія мистецтва;

-Арт-театр «Козацький гарт»

– театр козацького бою січових козаків «Запорозький Спас»;

– відкритий мікрофон;

– забави, ігри, вікторини; майстер-класи, селфі-дзеркало.

– зливана каша.

17.00-19.00 урочисте відкриття Всеукраїнського історико-культурологічного фестивалю «Мамай-фест» у сквері, у програмі:

– офіційне привітання від міського голови, нагородження;

– концертно-розважальна програма.

19.00-21.00 –  концерт народного артиста України Тараса Компаніченка.

Локація – музей історії міста.

21 серпня – субота

10:00-19:00 – Містечко майстрів. Виставка декоративно-прикладного мистецтва на примузейній території.

10:00 – 10:50 – Кавові історії з присмаком полину. Авторський проєкт Наталії Буланової.  Локація – кінозал.

11:00 – 11:50 – Хроніки зниклого міста (про Соколів – місто, яке зникло під час Другої світової війни). Лекція Галини Пагутяк, лауреата Національної премії Тараса Шевченка. Локація – кінозал.

12:00 – 13:00 – Коло Слова. Анатолій Горовий.

13:00–14:00 –  Відкриття Всеукраїнської художньої виставки «Мамай єднає». Концерт гурту «Вертеп».  Локація – 2 поверх

14:30 –15:00 –  Відкриття етнографічної виставки «Евакуйована колекція».  Локація – 2 поверх.

15:00 – 16:00 – Презентація книги Тамари Горіха Зерня «Принцип втручання». Локація – кінозал.

16:30 – 17:30 – Коло Слова. Творча зустріч з Маріанною Кіяновською, лауреатом Національної премії Тараса Шевченка.

17:30 – 18:30 – Коло Слова. Марія Дружко, Євген Безус, Сніжана Біла, Ляшевська Олена, Купіч Юлія, Купрій Ганна.

18:30 – 19:30 – Дунаю мій… Концерт українського оперного співака, заслуженого діяча мистецтв України Миколи Сікори. Концертмейстер – лауреат міжнародних конкурсів Олена Слюсаренко.

19:30 – 21:00 – кінопоказ художнього фільму «Толока».

22 серпня – неділя

10:00-17:00–Екскурсії-квести фестивальними експозиціями.

8:00–13:00–Мандрівні студії «Шляхами Мамая»: колишні козацькі слободи Тритузне, Карнаухівка для учасників фесту.

11:00 – Володимир Бевз. Презентація творчості вінничанок.

12:00–13:00 – Презентація книги для дітей  Євгенії Яворської  «Лелечий дім» – кінозал.

13:00 – 13:45   До 30-річчя Незалежності. Публічна розмова «Вони виборювали Незалежність України». Фокус-тема «ОПТИМІСТИ СКЕПТИКИ»

14:00 – 16:20 – Кінопоказ. Художній фільм «Поводир».

2 thoughts on “Програма всеукраїнського історико-культурологічного фестивалю МАМАЙ-фест 2021”

1. The bottom line is, there’s no evacuation from the end of
    a war that you can run without the kinds of complexities and challenges and threats
    we faced, none,’ he said. To complete this repetitive task is daunting,
    and hence, coders can schedule processes to run automatically.
    If this value is zero, then an unlimited number of processes can be spawned.
    The adjustment can be done by either altering the 0b000001 value by steps of 250 picoseconds or fine-tuning the 12.5x
    PPL. Now that we know our boot drive is in good shape, we can set about reinstalling Lion. August
    31 was the deadline Biden set earlier this year and stuck to
    despite pleas from some Democratic lawmakers who were veterans and his fellow world leaders, who
    used a G7 virtual meeting to plead with him to keep boots
    on the ground longer. We succeeded in what we set out to do in Afghanistan over a decade ago.
    We remain committed to get them out if they want to come out,’ he said.

There’s nothing China or Russia rather that, would want more in this competition that on the United States
    to be bogged down another decade in Afghanistan,’ he added.