Підсумки конкурсу “Зима-чарівниця 2021”

14 січня 2022 р. в Музеї історії міста відбулося традиційне нагородження лауреатів міського конкурсу дитячої творчості «Зима-чарівниця».
На підсумковій виставці представлено більше, ніж 600 робіт та 549 учасників – представників загальноосвітніх шкіл нашого міста, а також вихованців позашкільних закладів та закладів освіти сфери культури.
Переможців конкурсу визначало журі, до складу якого ввійшли професійні художники: член НСХУ Олександр Чегорка та заслужений художник України Гарнік Хачатрян, а також представники департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради.
Лауреати отримали дипломи та солодкі подарунки, а також сертифікати на придбання акварельних фарб від торговельної компанії «Rudi».
Сама виставка є надзвичайно яскравою та казковою, різноманітною за жанрами та сюжетами, з роботами якої можна познайомитись до кінця січня.