“Українське весілля: Не на рік, а на вік”

Весілля – окремий пласт народної культури, із своєрідними звичаями, піснями і музиками, загадками, приказками, з безмежним щиросердям і хлібосольством. Запрошуємо відвідати виставку “Українське весілля. Не на рік, а на вік”, яка днями відкрилася в музеї історії міста

В її основі – висвітлення на базі матеріалів, що зберігаються в фондах музею, основних етапів та складових українського весільного обряду

автентичних жителів Наддніпрянщини – етнічних українців, коріння якого сягає глибокої давнини, його трансформацій в подальші часи та відродження в умовах незалежної України. Тематичні картини, весільні світлини, документи про реєстрацію шлюбу мешканців Кам’янського різних років, фрагменти побуту та поштові листівки поч. ХХ ст. з ілюстраціями життя українського села з колекції О. Коваленка, весільна атрибутика різних років викликає інтерес у шанувальників минулого. Особливу цінність мають представлені на виставці традиційні українські прикраси, національні строї мешканців України різних регіонів з колекції Майї Ернст, колекціонерки та майстрині з реконструкції прикрас, чиє захоплення традиційним одягом передавалось з покоління у покоління.