фотоконкурс «Європа очима кам’янчан»

Музей історії Кам’янського запрошує мешканців міста, дорослих і дітей, до участі у фотоконкурсі «Європа очима кам’янчан».

На конкурс прийматимуться фото, що відповідають заявленій темі, художньодосконалі, цікаві за сюжетом, естетично оформлені.

Конкурс триматиме до 20 квітня 2019 р.

Роботи надані на конкурс експонуватимуться на фотовиставці протягом травня ..

про фотоконкурс «Європа очима кам’янчан»

Організатори:

Музей історії міста Кам’янське

Департамент з гуманітарних питань Кам’янської міської ради

Мета конкурсу:

Пропагування та формування європейських цінностей.

Популяризація історії та культури європейських країн.

Обґрунтування тезису «Україна – невід’ємна частина Європи».

Умови конкурсу:

На конкурс приймаються  художньозмістовні, якісні (не менше 300 точок на піксель), естетично оформлені твори фотомистецтва.

Вимоги до робіт:

Розмір робіт: формат А3 або А4.

Оформлення: рамки, кріплення.

Супровідний етикетаж: прізвище, ім’я, вік автора, назва роботи із зазначенням країни, міста чи регіону, рік виконання.

Відбір робіт здійснюватиме експертна комісія: роботи, які не відповідають вказаним вимогам, до участі в конкурсі не допускатимуться.

Роботи приймаються до 20 квітня 2019 р.

Роботи, надані на конкурс, після експонування на виставці «Європа очима кам’янчан» протягом травня 2019 р., повертаються авторам (упродовж місяця). Надалі музей не несе відповідальності за їх збереження.

Підведення підсумків конкурсу:

Переможців конкурсу визначатиме журі, яке складатиметься з представників музею, департаменту з гуманітарних питань, членів НСФХУ. Підведення підсумків конкурсу та відзначення переможців відбудеться у окремо визначений час.

Оргкомітет