Школа музейного просвітництва

15 грудня в Музеї історії міста Кам’янське відбулося чергове засідання «Школи музейного просвітництва» для керівників шкільних музеїв та музеїв на громадських засадах в ході якого розглядалася тема : «Музейний предмет. Характеристика. Атрибуція. Облік». Головний зберігач фондів музею Надія Сердюк висвітлила правила відбору майбутніх музейних експонатів, їх вивчення з точки зору наукової, естетичної, історичної та меморіальної цінності, надала методичні поради щодо необхідного обліку музейних предметів, їх збереження. В кінці семінару його учасники взяли активну участь у вокршопі, в якому вони мали змогу на практиці закріпити інформацію, а саме обирали із запропонованих речей ті, що гідні стати експонатами, та спробували їх атрибутувати та скласти наукові паспорти.