І знову козак Мамай. Цього разу у Львові. Презентація художнього альбому “Козак Мамай” непересічного українського художника Ореста Скопа.

І знову козак Мамай. Цього разу у Львові. Презентація художнього альбому “Козак Мамай” непересічного українського художника Ореста Скопа.

І знову козак Мамай. Цього разу у Львові
В умовах війни дуже важливо відчувати пульс культурного життя України. Нещодавно директор Музею історії міста Кам’янське мала честь виступити у Львові на презентації художнього альбому “Козак Мамай” непересічного українського художника, заслуженого діяча мистецтв України Ореста Скопа, якого можна назвати енциклопедистом мамайського малярства. Представлений альбом є своєрідним підсумком багаторічної місії відтворення образу козака Мамая, взятої на себе за обітницею в пам’ять про страчених радянською владою кобзарів художником. Створення пантеону Мамаїв, піднесення цього образу на національний рівень, – один з основних підсумків баготогранної творчості Ореста Скопа. Високу оцінку творчості митця, його внеску у промоцію національних ідеалів у модерному українському мистецтві надав доктор мистецтвознавства Роман Яців. Презентація відбувалася в українському просторі “Лялиної світлиці” Іванни та Яреми Кушнірів, які разом з Андрієм Скопом, незважаючи на складні воєнні часи, стали основними спонсорами видання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *