В Музеї історії міста 2 грудня о 12.00 відкриття художнього проєкту “Живопис індустріальних міст”

У Музеї історії міста 2 грудня 2023 р. о 12 год.   презентуватиметься мистецький проєкт  ГО «Ліга вільних художників «ARS ALTERA» «ПОСТ МОСТ 5», який виник й раніше експонувався у Маріуполі.  Метою проєкту  є дослідження художніми методами проблематики адаптації людини в індустріальному та постіндустріальному просторах та пошук загальних тенденцій розвитку мистецтва даного напряму в Україні та Європі у найбільш індустріально розвинених регіонах. Серія робіт, створених українськими  художниками, присвячена самобутній специфіці промислових міст й об’єднана творчими рефлексіями митців  задля пошуків відповіді на дилему: «Індустріальне середовище vs Людина: взаємоплив чи взаємовідторгнення».  Частина митців є переселенцями з Маріуполя та інших міст України, зруйнованих  та окупованих російськими військами. До них долучилися художники з  Кам’янського, Кривого Рогу, Запоріжжя, Дніпра.