Допомога музеям Кам’янського

Музей історії міста Кам’янське направляє свою діяльність на об’єднання навколо своєї інституції не тільки музеїв Кам’янського району, але й музеїв на громадських засадах та шкільних музеїв міста. Це проявляється як у методичній роботі, так і в організації надання допомоги для збереження музейних предметів. На відміну від минулого разу, коли допомогу отримали музеї Кам’янського району, 10 серпня 2023 р. внаслідок тривалої співпраці з Центром допомоги мистецтву України /Ukranian Art Aid Centre та Штабом порятунку культурної спадщини матеріальне забезпечення покращили музеї підприємств та навчальних закладів нашого міста: музей історії АТ «ДНІПРОАЗОТ», музей історії Дніпровського державного технічного університету, музей історії Кам’янського вищого професійного училища, музей етнографії і народознавства Ліцею № 3, музей «Моє лівобережжя» Ліцею № 40 та інші. Це такі необхідні для збереження історико-культурної спадщини пакувальні матеріали, засоби захисту, генератори (останні – для для Музею історії міста Кам’янського та Верхньодніпровського музею), павербанки, ліхтарі тощо, що допоможуть їм зберегти музейні колекції.