З нагоди Дня Незалежності України в Музеї історії міста Камянське за підтримки Українського культурного фонду проходитиме Фестиваль Українського кіно

З нагоди Дня Незалежності України у Музеї історії міста Кам’янське за підтримки Українського культурного фонду проходитиме Фестиваль Українського кіно. Це стрічки, якими українці можуть пишатися.
Упродовж декількох тижнів шанувальники кіно зможуть оцінити здобутки української кіноіндустрії останніх років, яка пропонує вибагливому глядачеві різноманітний контент: драми, зокрема і кримінальні, документальне кіно, мелодрами, комедії і навіть трагікомедії. Перегляд деяких гостро проблемних фільмів передбачатиме подальше спілкування у форматі дискусії.
Символічно, що розпочнеться кінофестиваль 16 серпня 2023 р. демонстрацією кримінальної драми українського режисера Олега Сенцова, який сьогодні захищає Україну від російських окупантів.
Слідкуйте за нашими афішами, бо в програмі можливі зміни.
Чекаємо на вас за адресою пр. Свободи, 39.
Довідки за тел.: 0677899208
Фестиваль українського кіно містить 17 стрічок. У програмі гіти та
фільми-події, визнані як закордоном, так і на батьківщині.
Це стрічки, якими українці можуть пишатися.

Щоб долучитися до показів, зареєструйтеся на платформі та оберіть фільми за
лінком: https://kinoklub.org.ua/ua/festivals/ukrainian-film-festival-2023/

Ви можете взяти як один, так і підбірку всіх фільмів для показу.

Фестиваль проходить за підтримки Українського культурного фонду.
[image: 1689311173_5019.jpg]