З нагоди 10-ї річниці Революції Гідності 20 лютого в Музеї відбувся урок історії для молоді

10 років тому Революція Гідності започаткувала нову епоху в українській історії, епоху змін, і перш за все, змін в національній свідомості. 20 лютого в Музеї історії міста Кам’янське до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні відбувся урок історії для молоді “На захисті національної гідності”, під час якого студенти Кам’янського вищого професійного училища змогли відчути атмосферу Майдану – атмосферу єднання, стійкості, боротьби за свободу.

Приємно, що на зустрічі був присутній безпосередній учасник Революції Гідності, кам’янчанин Сергій Петренко, який поділився з молоддю своїми спогадами про ті події, що назавжди залишилися у пам’яті і душі.