Колекція Музею поповнилася скорботними експонатами російсько-української війни

Колекція Музею історії міста Кам’янське поповнилася скорботними експонатами російсько-української війни. Музейну колекцію поповнили закривавлені речі полеглого воїна з Кам’янського Карпова Андрія Юрійовича. 20 травня 2022 року Андрій Карповотримав смертельні поранення внаслідок підриву автомобіля на протитанковійміні в районі с. Князівка Бериславського району Херсонської області. Карпов Андрій Юрійович народився 3 вересня 1986 року у містіДніпропетровськ в родині військового. З 1993 по 2003 рік навчався у середнійзагальноосвітній школі смт Гвардійське. У 2003-2004 роках проходив строковувійськову службу у лавах Збройних сил України. Був палким шанувальником футболу, грав у аматорських командах, зокрема у команді «Гвардія», ставшиодним із кращих голкіперів області. З 2016 року мешкав у місті Кам’янське,працював охоронцем на ПрАТ «ДніпроАзот». З початком повномасштабного вторгнення рф в Україну 25 лютого 2022року вирушив добровольцем у лави Збройних сил України. Солдат Андрій Карпов захищав рідну землю у складі 60-ї окремої піхотної бригади. Внаслідок запеклих бойових дій у Бериславському районі Херсонськоїобласті навесні-влітку 2022 року Сили оборони України не допустили вторгнення ворога у Дніпропетровську область з південного напрямку, а також забезпечили визволення правобережжя Херсонщини восени 2022 року. Саме у в ході цих боїв віддав своє життя за свободу і незалежність рідної землі та української нації Андрій Карпов. Ознайомитись з експонатами та віддати шану полеглому воїну кам’янчани можуть, завітавши на постійно діючу виставку «Україна – ціна Свободи» у Музеї історії міста Кам’янське.