Музей запрошує до всеукраїнської акції “Свічка пам’яті” 25 листопада о 16.00 біля пам’ятного знаку на примузейній території

Музей історії міста запрошує до всеукраїнської акції «Свічка пам’яті» за жертвами Голодомору 1932-1933 років в Україні біля пам’ятного знаку на примузейній території 25 листопада о 16:00 годині. З подальшим переглядом історичного трилеру польської режисерки Аґнєшки Холланд, який розкриває правду про трагедію українського народу – Голодомор та репресії.
Фільм заснований на реальних подіях розповідає про валійського журналіста Ґарета Джонса, який вирушив до Радянського Союзу у пошуках «комуністичного раю», а побачив лише жорстокість панівної верхівки безправ’я народу та жахіття Голодомору і першим відкрив світу правду про нього.