Музей запрошує 25 травня 2023 року о 14.30 на творчу зустріч з відомою письменницею Галиною Погутяк

25 травня 2023 р. о 14:30 у Музеї історії міста Кам’янське відбудеться творча зустріч з відомою українською письменницею, лауреаткою Національної премії України імені Тараса Шевченка Галиною Пагутяк.
У ході  зустрічі пані Галина презентує свою нову книжку «Око світу», створену на основі реальних подій. Авторка написала книжку з бажанням, щоб її читали українські діти, адже це перший в українській літературі підлітковий роман про УПА.
Також під час заходу відбудеться показ документального відео про освячення каплиці на могилі січових стрільців. Вхід вільний.