Фестиваль Українського кіно продовжується в Музеї історії міста: о 14:00 31 серпня фільм “Школа №3”

Фестиваль Українського кіно, що проходить за підтримки Українського культурного фонду, в Музеї історії міста Кам’янське, продовжується. Наступний фільм, показ якого розпочнеться о 14 год. 31 серпня, – про 13 учнів школи № 3 містечка Миколаївка Донецької області. Влітку 2014 року Миколаївка стала свідком та учасником бойових дій. Декілька снарядів потрапили в школу №3, перетворивши її на одну з руїн міста. Це історія дорослішання 13 підлітків, які пережили війну. Фільм вибудований на їхн відкритих монологах паралельно з реальним життям. Період, зображений у фільмі, – це межа між війною та миром, дитинством та дорослим життям. Ці діти хочуть бути почутими, і вони мають що сказати. Це фільм про дружбу, перше кохання, плани на майбутнє.