1 вересня 2023 р. учні ліцеїв №№ 9,12, ліцею інформаційних технологій традиційно відвідали Музей історії міста.

1 вересня 2023 р., незважаючи на воєнне повсякдення,  учні ліцеїв  №№ 9 та 16, ліцею інформаційних технологій  традиційно відвідали  Музей історії міста Кам’янське. Програма складалася з екскурсій по двом виставкам “Україна. Ціна Перемоги” та  “Творчість єднає”, уроку-презентації «Україна – країна незламних людей»,   метою якого стало висвітлення одвічної боротьби української нації за незалежність,  розкриття таких рис національної ідентичності українців, як волелюбність, стійкість, гідність.
Вітаючи усіх дотичних з початком нового навчального року, бажаємо бути гідними українських воїнів, які і сьогодні, у ХХІ столітті, віддають життя за волю та свободу України.