12 вересня 13:00 в Музеї відбудеться показ фільму Наталки Ворожбит “Погані дороги”

«Погані дороги»  — український режисера та сценариста Наталії Ворожбит, екранізація її однойменної п’єси 2017 року. Стрічка складається з п’яти новел, об’єднаних темою доріг. Сюжет описує події що відбуваються з українськими мешканцями та військовими на Донбасі на фоні російсько-української війни.П’ять розбитих доріг. П’ять історій про любов, ненависть, довіру, зраду і порушення особистих кордонів на фоні порушення кордонів державних.

Міжнародна прем’єра фільму відбулася 3 вересня 2020 року на Венеційському кінофестивалі в конкурсній програмі Міжнародного тижня критиків[it], де стрічка не змогла перемогти, однак отримала заохочувальну «Нагороду веронського кіноклубу» (Verona Film Club Award).[4][5][6] В український обмежений прокат фільм вийшов 20 травня 2021 року.