13 листопада в Музеї відбулася творча зустріч з керівниками Дніпровського Будинку мистецтв в рамках експонування Міжнародної виставки карикатур

13 листопада в Музеї історії міста, у рамках експонування Міжнародної виставки карикатур, що з 8 листопада представлена в музеї, відбулася творча зустріч з керівниками Дніпровського Будинку мистецтв – директором Володимиром Груздєвим та арт-директором Валентиною Слободою. До Кам’янського з Дніпра приїхали й два учасники виставки: член Національної спілки художників України, багаторічний керівник творчого об’єднання придніпровських художників – карикатуристів «ГОПАК» Віктор Родіонов і лауреат міжнародного конкурсу карикатур в європейській столиці гумору Габрово (Болгарія) Євген Шаля.
На зустріч з колегами прийшли відомі кам’янські митці – члени НСХУ Гарнік Хачатрян, Олександр Чегорка, Сергій Бабич. Гості підкреслили актуальність сатири та гумору у воєнний час, розповіли про виставку, на якій представлено близько 100 робіт з різних країн світу, серед них – робота карикатуриста з Кам’янського Геннадія Назарова, котрий, нажаль, вже пішов з життя. Природне почуття гумору століттями допомагало українцям не лише виживати в скрутні часи, а й перемагати найлютіших ворогів.