14 лютого в Музеї пройшла чергова зустріч в форматі “Музейних посиденьок” на тему “Все починається з любові”

14 лютого в Музеї історії міста пройшла чергова тематична зустріч у форматі “Музейних посиденьок” на тему “Все починається з любові”.
Цього разу, крім традиційних пісень та поезій, заворожили присутніх і танці. Досить насичена та емоційна програма включала пісні, приурочені до Дня Святого Валентина, а також патріотичного та ліричного жанрів.
Крім солістів, на сцені лунали пісні у виконанні колективів “Калина”, “Української Мрія”, “Джерело”, “Берегиня”, “Мальви” та “Матіола”.
Наступні “посиденьки” відбудуться 13 березня об 11:00 год., тема “Все буде весна”.