17 січня в Музеї відзначили 25-річчя популярного проєкту “посиденьок”

17 січня у музеї історії міста Кам’янське відзначили 25-річний ювілей«посиденьок», проєкту, що здобув популярність серед людей старшого віку, іякий давав і дає їм можливість збиратися разом, реалізовувати свої творчіздібності, отримувати таку необхідну підтримку і втіху, особливо у нинішнійскладний час. На важливості та актуальності цього соціального проєктунаголосила директорка музею Наталія Буланова.На ювілейній зустрічі були присутні почесні гості, зокрема міськийголова Андрій Білоусов, що висловив свою повагу музейним «посиденькам» іпобажав ще довгих плідних років проєкту. Найактивніші учасники«посиденьок» були відзначені дипломами і подарунками, наданимигромадською організацією «Бджола», серед них колективи «Журавка»,«Берегиня», «Журавочка», «Калина», «Українська мрія», а також ті, хто стояву витоків «посиденьок», – Марія Волох, Галина Сурмач, Олена Косенко,Григорій Турпітко та інші.А начальник управління культури Жаннета Сокуренко висловилаподяку незмінній ведучій «посиденьок», завідувачці відділу науково-освітньої роботи музею Ользі Мащенко.Як завжди зустріч була сповненою українських пісень, оптимізму, надіїі віру у нашу Перемогу.