18 січня в Музеї відбулося нагородження лауреатів конкурсу дитячої творчості “Зима-чарівниця – 2023”

18 січня, в музеї історії міста Кам’янське відбулося нагородження лауреатів конкурсу дитячої творчості «Зима-чарівниця 2023». Це теж сталий музейний проєкт, який триває мацже двадцять років. Метою конкурсу є формування художньо-естетичних смаків, виховання національної самосвідомості, сприяння розвитку творчої особистості, а основним завданням – психологічно-емоційна підтримка дітей в умовах воєнного стану  в Україні через мистецький процес  та розвиток творчих здібностей. В цьому році конкурс проводився з 13 листопада по 10 грудня 2023 року, до участі були запрошені діти від 5 до 17 років. В результаті проведення конкурсу створено однойменну виставку, на якій представлено більше 450 робіт від 410 учасників. Юні митці показали різноманіття художніх жанрів та мистецьких технік –  це живопис, графіка, розпис на склі, моделювання, бісероплетіння, вишивка, в’язання та ще багато іншого. А також різноманіття сюжетів, що складені за такими основними темами конкурсу:
– «Тривожна зима – 2023»: зима у місті та селі, зима на фронті;
– «Україна була, є, буде!»: народні зимові звичаї, обряди, свята, розваги;
– «Все буде Україна»: новорічно-різдвяні мрії, побажання, вдячність захисникам;
– «Зима-чарівниця»: новорічно-різдвяні атрибути, іграшки, композиції.
Приємно, що конкурс підтримується міською владою та ГО “Бджола”. 20 лауреатів отримали дипломи сертифікати на фарби, близько ста учасників конкурсу – разом з дипломами отримали солодкі дарунки.