30 травня 2023 року, в насичений екскурсійний день, в музей завітали гості з Верхівцевого

30 травня 2023 р.  у музеї, незважаючи на дощову погоду, насичений екскурсіями день. І приємно, що окрім місцевих екскурсантів, до нас завітали гості з Верхівцевого. Дізнавшись, що у Кам’янському є музей, батьки організували поїздку для своїх дітей, адже іноді, щоб побачити щось цікаве, не треба далеких мандрівок. Знати історію регіону, де живеш, так само важливо, як знати загальну історію України чи подорожувати світом.
Тож сьогодні гості з Верхівцевого – і батьки, і учні місцевого ліцею –  не залишилися байдужими після знайомства з музеєм і Кам’янським.