Кам’янське та його околиці середини ХVІІІ – початку ХХ ст.: топонімічний словник / авт.-упор. Н. Буланова, к.і.н. (ред.-упор.), Л. Кравцова, О. Самойленко. Дніпропетровськ: ІМА-прес, 2010. 108 с. (Бібліотека «Каміон»).

Топонімічний словник є першою спробою опису системи топонімічних назв Кам’янського та його околиць середини ХVIII – початку ХХ ст., зібрані та упорядковані науковими співробітниками Музею історії м. Дніпродзержинська. Охоплює понад 200 власних назв географічних об’єктів, має задовольнити гостру потребу концентрації, опису й упорядкування цього величезного й своєрідного інформаційного комплексу. Зібраний у словнику топонімікон є наслідком мовної і суспільної практики широких верств населення краю впродовж середини ХVIII – початку ХХ ст.