Матеріали симпозіуму з декоративно-прикладного мистецтва «Історія та cучасність українського народного мистецтва і його роль у формуванні національної свідомості»: збірник наукових праць / авт.-упор. Н. М. Буланова, (к.і.н., ред.-упор.), М. М. Сабов, Я. С. Мельник. Дніпродзержинськ, 2010. 202 с.

У збірці наукових праць розглядаються питання з історії, проблем та перспектив розвитку українського народного мистецтва, зокрема, історико-культурного та етнографічного центру «Петриківський край». У центрі уваги дослідників проблеми функціонування народної творчості в контексті сучасного соціокультурного дискусу.