…і особисто Леоніду Іллічу»: каталог колекції дарунків Л. І. Брежнєву із фондів Музею історії м. Дніпродзержинська. До 100-річчя від дня народження присвячується: художнє видання. Дніпропетровськ: ІМА-прес, 2006. 90 с.

У виданні представлена найцікавіша частина з великої колекції дарунків Л. І. Брежнєва, яку Музей історії м. Дніпродзержинська отримав із Центрального музею В. І. Леніна та Центрального музею революції (м. Москва) протягом 1982-1984 рр. Колекція налічує твори живопису, графіки, декоративно-прикладного мистецтва, скульптури, мікромініатюри, фотографій та вітальних адрес, які дарувались Л. І Брежнєву до різних ювілеїв та як підношення, і які є специфічною ознакою салонно-парадного жанру. Особистість Л. І. Брежнєва і його час можна дозволити собі сприймати такими, як вони є з усіма недоліками і достоїнствами, але робити це не слід у відриві від історичного контексту, а в порівнянні з минулими і майбутніми етапами розвитку країни і світу. Тому і кожний предмет з колекції несе в собі відбиток епохи і особистості, яка її втілює.