16.08.2023 р. в Музеї розпочинається Фестиваль Українського кіно з нагоди Дня Незалежності України

Фестиваль Українського кіно
З нагоди Дня Незалежності України у Музеї історії м. Кам’янське проходитиме Фестиваль українського кіно, який відбувається за підтримки Українського культурного фонду.
Упродовж декількох тижнів шанувальники кіно зможуть оцінити здобутки української кіноіндустрії останніх років, яка пропонує вибагливому глядачеві різноманітний контент: драми, зокрема і кримінальні, документальне кіно, мелодрами, комедії  і навіть трагікомедії. Перегляд деяких гостро проблемних фільмів передбачатиме подальше спілкування у форматі дискусії. Символічно, що розпочнеться кінофестиваль 16 серпня 2023 р. демонстрацією кримінальної драми українського режисера Олега Сенцова, який сьогодні захищає Україну від російських окупантів.
Слідкуйте за нашими афішами.
Чекаємо на вас за адресою пр. Свободи, 39.