25 липня в Музеї у рамках проєкту “Мовні вправи” відбудеться публічна розмова “Як мене (не) русифікували”

25 липня в Музеї історії міста Кам’янське у рамках проєкту «Мовні вправи» відбудеться публічна розмова “Як мене (не) русифікували” у створеному просторі  виставки «Мовний код нації», присвяченій  темі мовної ідентичності та деколонізації.
Спікери: Юрій Митрофаненко, доктор історичних наук, відомий в Україні дослідник історії Української революції 1917-1921 рр., Олександр Ратушняк, кандидат педагогічних наук, викладач літератури, організатор і модератор зустрічей з письменниками, військовослужбовець ЗСУ, учасник бойових дій (2022-2023), Олексій Смірнов, доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення, Ірина Іваськів, членкиня Національної спілки письменників України.
Центральноукраїнського національного технічного університету.
Запрошуємо всіх бажаючих обговорити важливу проблему.
Початок о 16 год. Вхід вільний.