Виставка Софії Караффи-Корбут “Буду жити!”

Дякуємо дорогим колегам – співробітникам Львівського музею історії релігії, особисто директору Оресту Малицю, головній зберігачці фондів Лілії Моравській за отриману колекцію унікальних ліногравюр української художниці-графіка, ілюстраторки книжок Софії Романи-Роксоляни Караффи-Корбут, завдяки чому створено виставку «Буду жити». Це 23 од. чорно-білих ліноритів – ілюстрацій до творів Тараса Шевченка, надрукованих Українською академією друкарства з оригінальних матриць ліногравюр Львівського музею історії релігії й переданих на постійне зберігання до фондів Музею іcторії міста Кам’янське. А також 30 кольорових естампів до драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня» з приватної колекції родини Василя Валька – розпорядника заповіту художниці, який доглядав її в останні роки життя.
Виставка «Буду жити!» має за мету донести до сучасника поетичні образи українських класиків – Тараса Шевченка та Лесі Українки творчою мовою української художниці Софії Караффи-Корбут.