Відкриття виставки “Козак Мамай та його пісня”

22 вересня в Музеї історії міста Кам’янське розпочала роботу виставка дитячої творчості “Козак Мамай та його пісня”, сформована з робіт, поданих на однойменний конкурс, який проводиться в музеї щорічно з 2008 р.
В цьому році в конкурсі взяли участь учні закладів загальної середньої та мистецької освіти, вихованці закладів позашкільної освіти Кам’янського, Дніпра, Кривого Рогу, Запоріжжя та Судової Вишні Львівської області.
На виставці представлені 253 роботи 194 учасників конкурсу у жанрі малюнку, паперопластики, скульптури, декоративно-ужиткового мистецтва.
Виставка приваблює майстерністю юних митців у володінні мистецькими засобами та техніками, і створеними художніми образами. 11  жовтня 2023 р. (за уточненням часу) відбудеться нагородження лауреатів конкурсу дитячої творчості.
Виставка працюватиме до 12 листопада 2023 р.