проєкт “КіноПлатформа”

“ГЕТЬМАН” фільм Валерія Ямбурського
17 жовтня 2020 р. об 11 год. у рамках музейного проєкту «КіноПлатформа» запрошуємо шанувальників українського кіно на перегляд художнього фільму «Гетьман».
З огляду на величезний особистий вплив на події, що змінили перебіг української історії, діяльність Богдана Хмельницького як загальнонаціонального лідера свого часу викликала і викликає різні трактування і оцінки. І справді, Богдан Хмельницький, як полководець, суспільно - політичний діяч, гетьман України і просто людина, це одна з найсуперечливіших історичних постатей в українській історії.
Історико-драматичний фільм режисера Валерія Ямбурського, знятий у 2015 р. на основі одноіменного кінороману Віктора Веретеннікова, пропонує свій особистий погляд на цю особистість.
Сюжет фільму побудований на показі гетьмана перш за все як людини з його характером, почуттями, пристрастями, взаємовідносинами з найближчим оточенням, з коханням до Гелени Чаплинської на тлі козацького повстання проти польської шляхти.
 Квитки в касі музею.
фільм ГЕТЬМАН
Констянтин Лінартович ( “Гетьман”)