виставка мікромініатюр

виставка мікромініатюр

 

           5 жовтня 2018 р. у  Музеї історії міста відкрилась персональна виставка мікромініатюр Володимира Казаряна. Володимир Казарян – відомий майстер світового мікромініатюрного мистецтва, він створює витвори, що вражають своєю унікальністю та мікроскопічними розмірами. Він не тільки неперевершений майстер, а й конструктор, винахідник, філософ, письменник і поет.

В житті та мистецтві Володимир Казарян сповідує загальнолюдські цінності: потяг до любові, миру та добру. Його діяльність в сфері духовності, мистецтва, творчості вносить гідний вклад в справу миру в світі.

Володимир Едуардович народився 1959 році в Москві. За 25 років творчої діяльності він створив більш ніж 300 мікрошедеврів, що не мають аналогів в світі. Створення таких робіт потребує витримки, зібраності, майстерності. Експонати виконуються вручну під мікроскопом за унікальною авторською технікою. За 10 років виставкової діяльності його роботи експонувались в найбільших містах України, Росії, Египту, США, країн Прибалтики. Виставка «Світ чудес» увійшла в 10-ку найдивовижніших видовищ Світу. На виставці ви можете познайомитися з мереживом на бурштині, букетом червоних троянд, квітка якої виконана на риб’ячій лусці,а стебло з людського волосу, скульптурною композицією на зрізі рисового зерна та слоновій кістці та, ще багато захоплюючих експонатів.

 Виставка буде працювати до 31 грудня 2018 р. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *