Музейні «посиденьки»

Музейні «посиденьки»

Музейні «посиденьки». Ця назва відома в місті багатьом людям старшого віку. Бо це одне з небагатьох місць, де вони мають можливість висловити свої думки і переживання, заспівати або прочитати те, до чого лежить душа, або просто прийти поспілкуватись і послухати інших.

У січні 2019 р. відбувся  ювілей музейних «посиденьок» – 20 років. У січні 1999 року в музеї історії міста відбулася перша така зустріч, і відтоді щомісяця зала музею, незалежно від погоди, збирає небайдужих і, незважаючи на вік, повних енергії та ентузіазму.

Багато хто знайшов у музейних «посиденьках» своєрідні ліки від сімейних бід і самотності, вони дали можливість людям по-іншому сприйняти життя – таке складне, але все-таки багатовимірне і різнокольорове.

За  20 років на сцену «посиденьок» виходило багато солістів-аматорів, а також колективів («Журавушка», «Берегиня», «Журавка», «Дніпрянка», Хор ветеранів ДМК, «Калинонька», «Благовіст», «Матіола», «Калина», «Українська Мрія» та ін.). Кожен виконавець чи колектив відзначається своїм стилем і репертуаром, хоча  нерідко учасники «посиденьок» експериментують і підкорюють нові творчі  вершини.

Дійсно, ентузіазму цих людей можна тільки позаздрити. Якщо хочете подивитись, як треба красиво старіти, залишаючись у душі молодим, то приходьте до музею на «посиденьки», які стануть справжнім джерелом натхнення і оптимізму.

Наступна зустріч відбудеться 17 квітня.  Початок о 12 год.  Вхід вільний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *