13 червня в Музеї відбулося урочисте нагородження лауреатів конкурсу дитячої творчості “Козак Мамай та його пісня”

13 червня у Музеї історії міста відбулося урочисте нагородження лауреатів конкурсу дитячої творчості «Козак Мамай та його пісня».
Цього року на конкурс було надано 277 робіт. Учасниками конкурсу стали 248 юних талантів з Кам’янського, Кривого Рогу та Петриківки. Вони представили власне бачення захисника, що втілювався як в образі традиційного козака Мамая, так і в образі сучасного воїна ЗСУ.
Роботи учасників оцінювало журі у складі представників управління культури та департаменту освіти міської ради, а також відомих у місті художників Алли Михальчук та Олександра Чегорки.
Лауретами конкурсу стали 50 учасників, які отримали дипломи, сертифікати та призи. Приємно, що вручав дипломи та подарунки, дітям особисто Кам’янський міський голова Андрій Білоусов, що завітав на свято і зробив пам’ятне фото з учасниками конкурсу.