Археологічний інтерактивний екскурс з елементами квесту в Музеї історії міста

15 липня 2022 об 11 год. в Музеї історії міста Кам’янське проводитиметься археологічний інтерактивний екскурс з елементами квесту «Розкриваємо таємниці Давнього Степу».
В умовах війни, внаслідок ведення бойових дій та спорудження ліній оборони, археологічні пам’ятки нашого краю, як відомі, взяті на державний облік та невиявлені, можуть зазнати пошкоджень. У зв’язку з цим виникла необхідність донесення до мешканців та гостей міста основ археологічних знань вразі виявлення прадавніх поселень, поховань та окремих артефактів: кам’яних, кістяних і металевих знарядь праці, фрагментів кераміки, прикрас попередніх епох.
Під час екскурсу відвідувачі ознайомляться з найбільш характерними археологічними знахідками на теренах нашого краю, зможуть набути певних навичок щодо збереження виявлених артефактів та їх реконструкції за фрагментами, таким чином доторкнутися до нашої прадавньої історії. Матимуть змогу ознайомитися з основами охоронних заходів щодо матеріальних пам’яток.
Чекаємо всіх шанувальників прадавньої історії краю!