Музейна кіноплатформа

25 лютого 2021 р. українська громадськість відзначатиме 150-річчя від дня народження однієї з найвідоміших жінок давньої і сучасної України Лесі Українки.

Письменниця, перекладачка, фольклористка, культурна діячка Леся Українка залишила по собі багату мистецьку спадщину, серед якої почесне місце належить віршованій п’єсі «Лісова пісня», одному з перших прообразів фентезі в українській літературі, написаному в 1911 р. Саме з нею Музейна КіноПлатформа пропонує і познайомитися в день народження Лесі Українки за старим стилем.

13 лютого, на день народження Лесі Українки за старим стилем,  відбудеться демонстрація унікальної стрічки самобутнього талановитого режисера Юрія Іллєнка «Лісова пісня. Мавка»

Початок сеансу об 11.00 годині, вартість квитків : 10 і 20 грн.