Мілітарна колекція Музею історії міста зростає

Мілітарна колекція музею історії міста зростає
Елерон збитого над київщиною ворожого дрону-камікадзе “Шахед” (“Герань”), прапор із зображенням збитого дрону та шеврон підрозділу передав у колекцію музею Костянтин Петров, директор компанії Віват таксі м. Кам’янське.
Ворожий дрон було знищено завдяки системі боєживлення “МУРЕНА”, придбаній Костантином Петровим для військовослужбовців Сил оборони України. Вдячні військовослужбовці подарували підприємцю уламок збитого ворожого безпілотника, прапор та шеврон, які він вирішив зберегти для історії рідної землі, передавши у Музей історії міста Кам’янське. Дякуємо воїнам Сил оборони України за службу та охорону мирного неба, волонтерам за невпинну підтримку Збройних Сил! Подяка меценату за збереження історії для прийдешніх поколінь!